درباره ما

درباره ماردین

تاریخچه

شرکت ماردین صنعت ماد با هدف طراحی وساخت انواع اتاق یخچالی وایزوله حمل بار بر روی انواع کامیون و کامیونت و وانت وهمچنین ساخت انواع دیگر کاربری ازجمله درمانگاه سیار، سردخانه سیار، خودپرداز سیار بانکی، تعمیرگاه سیار وغیره در سال 1387تاسیسس و موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنعت و معدن وتجارت گردیده است.


محوریت اصلی فعالیت این واحد تولیدی بر دواصل زیر استوار است.


  • مشتری مداری
  • کیفیت محصول

ماموریت و چشم انداز ماردین


• مشتری را در جایگاه شریک می دانیم و همواره بر حفظ حقوق او تاکید داریم.

همواره سعی نموده ایم این دو اصل را سر لوحه فعالیت خود قرارداده و در سایه الطاف خداوند متعال این شرکت در چند سال اخیر توانسته پیشرفت چشمگیری در زمینه کیفیت وکمیت محصولات خود داشته وموفق به کسب جایگاه ویژه در جمع مدعیون فعال در زمینه تولید محصولات خود قرار گیرد.


• بهترین تبلیغ ،کیفیت محصول است.

کلیه قطعات واجزاء تشکیل دهنده محصولات تولیدی بر اساس استانداردهای مدون داخل کشور تولید میگردد. ازجمله میتوان به ساخت شاسی اتاقها اشاره کرد که با استفاده از ورق و نیز اصول و فنون جوشکاری تولید میگردد وهمچنین ساندویچ پانلهای مورد استفاده در ساخت سردخانه های ثابت ومتحرک و یا اتاقهای ایزوله یا استفاده ازترکیب بهترین مواد ایزوسیانات و پلی اورتان و تزریق گاز با دانسیته مناسب ، در این واحد تولیدی ساخته میشود. وهمواره از نقطه نظرات وپیشنهادات مشتریان ارجمند ، در راستای اهداف شرکت ، استقبال می نمایم.

مشتریان ما